Reakce na příspěvek
"Pnětluky, prochazka za dve hodiny. Klouzku je tam mraky a mraky. Hriby rostou hodne v houstinach a listnatych. Hodne lidi"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
11 příspěvků za posledních 7 dní
děda
16. 09. 2023 - 19:12
Co lola dnes? Sbirala, behala? A nasla k svatku?
Jan
15. 09. 2023 - 23:11
Dnes Sedmihúrky Cínovec rostou ale 90 procent červivých
xacobeo
15. 09. 2023 - 17:34