Reakce na příspěvek
"Sebuzín stále nic, pouze viz foto. a spoustu bílých hub (vypadaj jako nějaký druh žampionů). Cestou zpět po louce jsme našli malou, ale krásně…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
děda
16. 09. 2023 - 19:12
Co lola dnes? Sbirala, behala? A nasla k svatku?
Jan
15. 09. 2023 - 23:11
Dnes Sedmihúrky Cínovec rostou ale 90 procent červivých