Reakce na příspěvek
"Dnes jedu na kolo říkám si že se podívám do lesa a tohle velká paráda..👍 Děčín..Krupka..👍"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
děda
16. 09. 2023 - 19:12
Co lola dnes? Sbirala, behala? A nasla k svatku?
Jan
15. 09. 2023 - 23:11
Dnes Sedmihúrky Cínovec rostou ale 90 procent červivých