Reakce na příspěvek
"Sebuzín stále nic, pouze viz foto. a spoustu bílých hub (vypadaj jako nějaký druh žampionů). Cestou zpět po louce jsme našli malou, ale krásně…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
15 příspěvků za posledních 7 dní
lola
12. 09. 2023 - 07:14
Tu bych dala do smaženičky.
Dominika Andresová
09. 09. 2023 - 08:50
Muzu poprosim lolaco takhle u mesta jsem nikdy nehldala a jestli jsoi to listnate lesy nebo jehlicnany ?
hamby
11. 09. 2023 - 10:03
....nápověda pro Dominiku : jaké lesy to jsou , když kolem hub je na zemi listí, že by jehličnaté ???
Hela
08. 09. 2023 - 20:50
okolí Jirkova