Reakce na příspěvek
"Neděle na Žďársku. Dopoledne okolo Městce, osm podhribku, jeden práva. Odpoledne od Vápenice na Pilak, půl koše. Hlavně pravaci, zbytek mix podhribci…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
9 příspěvků za posledních 7 dní
kaco
13. 11. 2025 - 05:32
Vašíku paráda už jsem myslel ,že jste to vzdaly
kaco
04. 11. 2025 - 19:27
řekl bych strmělka mlženka ale jistý si nejsem, teď jí roste docela dost ale já ji nesbírám
kuna lesní
15. 11. 2025 - 14:26
už chalupa zazimovaná tak na jaře se přihlásím,přeji ještě nějaké úlovky.. Byla jsem na kontrole před 3 týdny a před týdnem a bylo v lese vše zmrzlé i václavky lokalita Sádek Třebíč
jája
04. 11. 2025 - 13:25
To je pěkné, ale Pelhřimovsko je tááák veliké....