Reakce na příspěvek
"Cauec, budu zítra daleko od svého domova poblíž Úsobí a budu mít 2-3h čas. Poradil by mi někdo prosím kde se poblíž dá jít na hribky? (jednorázová…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
2 příspěvky za posledních 7 dní
Morf
18. 10. 2025 - 21:35
Vypadá to jako duběnka spadlá z dubu.