Reakce na příspěvek
"Ve středu u Dlouhého. Rostou kozáci, smrkace, borováci, dubáci, klouzci, křemenáče, hnědáci a mraky babek. Lišky už končí. I tak rostou velmi…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
9 příspěvků za posledních 7 dní
Morf
18. 10. 2025 - 21:35
Vypadá to jako duběnka spadlá z dubu.