Reakce na příspěvek
"Žďársko 30 hřibů.
Dalších 20 hřibů - červavé, přerostlé a popraskané.
Jsou i podhříbky (hřib hnědý),
ale většinou staré, plesnivé.
Bohužel je již…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
2 příspěvky za posledních 7 dní
Divizna
14. 10. 2025 - 16:48
Dnes u Jemnice. Úplná bída, pár zapomenutých hřibů, ostatní houby nula. Nebylo co fotit. Letos je hotovo.
Petr
13. 10. 2025 - 11:40
Byl někdo v okolí Vepřové -Radostina?? Dik
Terka
14. 10. 2025 - 06:05
Já taky byl s toho na větvi víc než já. Tak to je hodně dobrý 😔