Reakce na příspěvek
"zdravím, dnes jsem našel ve Zlíně něco o čemž si myslím, že by to mohl být hřib dubový. Ale jistý si nejsem. Zkoušel jsem zda není hořký a není.…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
8 příspěvků za posledních 7 dní
Paty
09. 09. 2022 - 17:31
Dnešek:)
POSPA
08. 09. 2022 - 22:11
Krása 👍
Jan
07. 09. 2022 - 19:10
Je to hřib ,,Kovář”
Koloděj má světlý klobouk až šedivý
Milan
07. 09. 2022 - 19:47
Kovář
cortes
09. 09. 2022 - 21:45
jj, kovář. I podle výrazné síťky na noze. Hodně roste pod jedlemi nebo listnatými stromy.