Reakce na příspěvek
"Máte pravdu,že je to bída.Včera cestou na Lysou horu na kole vůbec nic,ani žádné psince,jen fůra malých borůvek.Jedna pěší turistka měla 3 suchohřiby…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
8 příspěvků za posledních 7 dní
Sifra
29. 09. 2025 - 21:31
V neděli odpoledne
Sifra
29. 09. 2025 - 21:29
Včera odpoledne
Sifra
29. 09. 2025 - 20:33
Lopeník
Sifra
29. 09. 2025 - 20:33
Lopeník
Anna
28. 09. 2025 - 18:45
Včerejší a dnešní procházka lesem Kněhyně