Reakce na příspěvek
"Včera jsem byl ve Chřibech, asi 2 košíky hub. Plno bedel, babek a hříbků.. ale strašně moc hub bylo plesnivých a ožraných. Nakonec jsme asi polovinu…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
8 příspěvků za posledních 7 dní
Kamča
04. 09. 2022 - 20:09
To je opravdu něco 😄
Veronika
03. 09. 2022 - 12:24
🤣🤣🤣🤣
Zdena Kohut
02. 09. 2022 - 21:37
V kudlovicich janci,kozaci,smrkace
Dežo
02. 09. 2022 - 19:23
Dnes Luhačovice na na zaručeném místě pět janků + dva kozáci, dvacet klouzků, jinak pusto a sucho ...
Simona
02. 09. 2022 - 18:44
Pindula, 2.9.2022, něco málo roste, 4 bedly a jinak samé babky, je sucho