Reakce na příspěvek
"Zubře trošku ti musím oponovat ,já jsem ještě začátkem minulého týdně okolí Tesáku jsem nosil docela slušné úlovky (podívej se na OL kraj) ale…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
5 příspěvků za posledních 7 dní
Kamča
04. 09. 2022 - 20:09
To je opravdu něco 😄
Veronika
03. 09. 2022 - 12:24
🤣🤣🤣🤣
Zdena Kohut
02. 09. 2022 - 21:37
V kudlovicich janci,kozaci,smrkace
Dežo
02. 09. 2022 - 19:23
Dnes Luhačovice na na zaručeném místě pět janků + dva kozáci, dvacet klouzků, jinak pusto a sucho ...
Simona
02. 09. 2022 - 18:44
Pindula, 2.9.2022, něco málo roste, 4 bedly a jinak samé babky, je sucho