Reakce na příspěvek
"Je zajímavé, že z lokalit kde rostou pravé hřiby nikdo příspěvek nedá... jistě tam houbaři nechtějí ještě větší nával, než je. V lokalitě Chřibů…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Boletus aereus
28. 09. 2025 - 01:02
Už je to v plném proudu. Momentálně porostou fest. Sbirejte a chraňte přírodu. Jen tak budem moct sbírat i dál...
Pepa
29. 09. 2025 - 03:38
No nevím. Od zítřka v noci teploty 5 stupňů a do konce týdne to má jít až k nule. Řekl bych spíš konec.
Luďa
30. 09. 2025 - 11:22
Pepo, co nevíš?
Boletus aereus
01. 10. 2025 - 13:59
😁