Reakce na příspěvek
"Včera jsem byl ve Chřibech, asi 2 košíky hub. Plno bedel, babek a hříbků.. ale strašně moc hub bylo plesnivých a ožraných. Nakonec jsme asi polovinu…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Andrea
23. 09. 2021 - 17:05
To je opravdu něco
😂😂😂
Jardaj
22. 09. 2021 - 20:02
Pržno - trocha václavek a 3 přerostlé sucháče. Bída !
Tomáš
22. 09. 2021 - 17:45
Bunč za hodinku koš václávek
Tomáš
22. 09. 2021 - 17:44
Bunč za hodinku koš václávek