Reakce na příspěvek
"Rusava. Kde svítí slunce tak to začalo, nádhera. Přímo u cest. Já hlavně spokojen s Růžovkama. A praváci krásný bonus. Kdybych mohl tam být za 3 dny…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Andrea
23. 09. 2021 - 17:05
To je opravdu něco
😂😂😂
Jardaj
22. 09. 2021 - 20:02
Pržno - trocha václavek a 3 přerostlé sucháče. Bída !
Tomáš
22. 09. 2021 - 17:45
Bunč za hodinku koš václávek
Tomáš
22. 09. 2021 - 17:44
Bunč za hodinku koš václávek