Reakce na příspěvek
"zdravím, dnes jsem našel ve Zlíně něco o čemž si myslím, že by to mohl být hřib dubový. Ale jistý si nejsem. Zkoušel jsem zda není hořký a není.…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Andrea
23. 09. 2021 - 17:05
To je opravdu něco
😂😂😂
Jardaj
22. 09. 2021 - 20:02
Pržno - trocha václavek a 3 přerostlé sucháče. Bída !
Tomáš
22. 09. 2021 - 17:45
Bunč za hodinku koš václávek
Tomáš
22. 09. 2021 - 17:44
Bunč za hodinku koš václávek