Reakce na příspěvek
"Takže přátelé houbaři.Dnes Rusava po třech hodinách chození ,pouze osvědčená místa,jinak nic.Určitě to chce ještě pár dní.Napršeno je."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Andrea
23. 09. 2021 - 17:05
To je opravdu něco
😂😂😂
Jardaj
22. 09. 2021 - 20:02
Pržno - trocha václavek a 3 přerostlé sucháče. Bída !
Tomáš
22. 09. 2021 - 17:45
Bunč za hodinku koš václávek
Tomáš
22. 09. 2021 - 17:44
Bunč za hodinku koš václávek