Reakce na příspěvek
"Salaš Zlín. Klouzků je mnoho, začínají kozáci, sem tam bedle, pár kovářů. Ještě to chce pár dní."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Andrea
23. 09. 2021 - 17:05
To je opravdu něco
😂😂😂
Jardaj
22. 09. 2021 - 20:02
Pržno - trocha václavek a 3 přerostlé sucháče. Bída !
Tomáš
22. 09. 2021 - 17:45
Bunč za hodinku koš václávek
Tomáš
22. 09. 2021 - 17:44
Bunč za hodinku koš václávek