Reakce na příspěvek
"Dobrý den, letos jsem ještě vaclavky nenašla, ani na mých místech.
Tak snad teprve budou"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
14 příspěvků za posledních 7 dní
Tomáš
22. 09. 2021 - 17:44
Bunč za hodinku koš václávek
Mimina
18. 09. 2021 - 13:41
Dneska mezi Mladcovou a Rackovou - v lese úúúplně pusto, ani prašivky nerostou, jenom fůra lidí. Jsem zvědavá, jestli se ještě něco ukáže.
Knedlík Valivý
18. 09. 2021 - 11:38
K. Dolina - nic, ale začínají Václavky