Reakce na příspěvek
"Dnes krátká zastávka na Velikové. Nic moc, ale sucháče zdravé a pár lesních žampionů do vajíček na večeři. Ještě jsem se stavil pas blind na…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
13 příspěvků za posledních 7 dní
Tomáš
22. 09. 2021 - 17:44
Bunč za hodinku koš václávek
Mimina
18. 09. 2021 - 13:41
Dneska mezi Mladcovou a Rackovou - v lese úúúplně pusto, ani prašivky nerostou, jenom fůra lidí. Jsem zvědavá, jestli se ještě něco ukáže.
Knedlík Valivý
18. 09. 2021 - 11:38
K. Dolina - nic, ale začínají Václavky