Reakce na příspěvek
"Rusava. Kde svítí slunce tak to začalo, nádhera. Přímo u cest. Já hlavně spokojen s Růžovkama. A praváci krásný bonus. Kdybych mohl tam být za 3 dny…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
cida
07. 09. 2021 - 18:48
Dnes Lopeník 30 smrkových a asi 50 suchohřibů.
Dana
07. 09. 2021 - 15:59
...tak ty jsou..chlapáci...krása....