Reakce na příspěvek
"Rožnovsko - les zatím mrtvý. Ani hříbek.
Na okrajích lesa jsem ale našel asi 10 bedel."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
cida
07. 09. 2021 - 18:48
Dnes Lopeník 30 smrkových a asi 50 suchohřibů.
Dana
07. 09. 2021 - 15:59
...tak ty jsou..chlapáci...krása....