Reakce na příspěvek
"Dobrý den, letos jsem ještě vaclavky nenašla, ani na mých místech.
Tak snad teprve budou"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Radek
04. 09. 2021 - 15:54
Parada😉
Lenka
05. 09. 2021 - 20:35
No to je nadhera...gratulka...
Jiří
04. 09. 2021 - 09:56
Dnes Jankovice. Rostou hojně bedle, klouzci a kozáci.
Klouzek
07. 09. 2021 - 20:09
No,dobrý a co jako stím sem lezeš po třech letech? Nic čerstvého nemáš?
Gery
03. 09. 2021 - 12:36
Byl.nekdo.ve.slopnem