Reakce na příspěvek
"Tak se nám konečně poštěstilo. Od každého něco, ale praváčci dnes potěšili nejvíc! Díky Provodove!"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
14 příspěvků za posledních 7 dní
Jan
15. 08. 2021 - 13:55
I bronzovaci tam jsou :)
Dana
21. 08. 2021 - 10:57
...zdravím houbaře,nevíte jak to momentálně vypadá s hříbky ve Zlámanci a Svárově? Udělala bych si procházku....děkuji předem za info....
Zdeněk
14. 08. 2021 - 17:45
Vizovické Vrchy, mezi Loučkou a Vizovicemi, tři bedly a jeden podpapírák (nejspíš, blíž než ze tří metrů jsem nezkoumal)