Reakce na příspěvek
"Dobrý den, letos jsem ještě vaclavky nenašla, ani na mých místech.
Tak snad teprve budou"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Jarda
15. 08. 2021 - 17:43
Velké Karlovice během 2 hodin dnes dopoledne 128 praváků a 43 synal.
Jan
15. 08. 2021 - 13:55
I bronzovaci tam jsou :)
Dana
21. 08. 2021 - 10:57
...zdravím houbaře,nevíte jak to momentálně vypadá s hříbky ve Zlámanci a Svárově? Udělala bych si procházku....děkuji předem za info....
Zdeněk
14. 08. 2021 - 17:45
Vizovické Vrchy, mezi Loučkou a Vizovicemi, tři bedly a jeden podpapírák (nejspíš, blíž než ze tří metrů jsem nezkoumal)