Reakce na příspěvek
"Salaš Zlín. Klouzků je mnoho, začínají kozáci, sem tam bedle, pár kovářů. Ještě to chce pár dní."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Václav
12. 07. 2021 - 19:47
Jak to vypadá na Rusavě? Sucho?
Magda
15. 07. 2021 - 12:44
Dnes na Rusavě nic moc
Bosmen
10. 07. 2021 - 14:59
Dnes Lukov asi 3babky,1kovář a 2kozáci. Jinak nic
Rezzba
10. 07. 2021 - 10:10
Hergot, škoda, že nevím kde zhruba tam chodit. Tam jsem za hřištěm nikdy nic nenašel.
Lukáš
09. 07. 2021 - 12:12
Dneska ráno Doubravy.