Reakce na příspěvek
"Salaš Zlín. Klouzků je mnoho, začínají kozáci, sem tam bedle, pár kovářů. Ještě to chce pár dní."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
olin cici
26. 11. 2020 - 09:31
dobr iden ta houby v levo neni k jidlu pane je to nebezpecne ty v kosiku mate loupane mozna uz plysen ????
Olin
26. 11. 2020 - 09:33
Prosim dobri den jake to je plemeno co umi hledat hribi dekuju vam mnohokrat OLIn
radek
14. 11. 2020 - 20:07
j
radek
14. 11. 2020 - 20:05
zkusim poslat cely ulovek
radek
14. 11. 2020 - 20:04
dnesni cely ulovek
Sifra
14. 11. 2020 - 16:15
Troják, Rasová, NIC !