Reakce na příspěvek
"Rusava už je hodně bez vody, vysoký smíšený suché a červivé, v nízkým jehličí je to lepší, kde se drží voda to bude dobrý ještě pár dnů. Ale začínají…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
14 příspěvků za posledních 7 dní
Jakub
19. 09. 2020 - 19:36
Dnes Salaš. Asi 20 hřibů.
Vojtěch Tomasek
18. 09. 2020 - 12:48
Halenkov
Pipa
17. 09. 2020 - 16:38
neví někdo jak to vypadá v okolí Bunče minulý týden vůbec nic
Drozd
17. 09. 2020 - 16:43
A dnes taky nic krome dvou bedli
Drozd
17. 09. 2020 - 16:45
A dnes taky nic krome dvou bedli
mm
18. 09. 2020 - 21:00
rostou,na skok a půl koše praváku.
Milan
16. 09. 2020 - 19:47
Jéé
pája
14. 09. 2020 - 09:22
Včera Horní Bečva za dvě hoďky (v poledne) procházkou tři koše. Většinou praváky.