Reakce na příspěvek
"Rusava už je hodně bez vody, vysoký smíšený suché a červivé, v nízkým jehličí je to lepší, kde se drží voda to bude dobrý ještě pár dnů. Ale začínají…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
13 příspěvků za posledních 7 dní
Milan
10. 09. 2020 - 08:31
Salaš u Zlína - dnes nikde nic
Macek
09. 09. 2020 - 10:23
Vlčková nerostou
Miňo
08. 09. 2020 - 05:37
Včera 2-3 hodiny Velké Karlovice rostou praváci křemenáče a začínají sucháče
Jaroslav
07. 09. 2020 - 14:01
Hořčák jak hovado
Zuzana
07. 09. 2020 - 14:33
Není, nemějte strach!
Michal
10. 09. 2020 - 13:10
To na fotce rozhodně není hořčák ;-)
Zuzana
11. 09. 2020 - 21:12
Není, byli tam sami praváci 😉
Petr
06. 09. 2020 - 18:19
Dnes Hostýnské vrchy 3 hodiny procházka cca 20 hřibů smrkových
TOTÁLNÍ LIKVIDACE SLIMÁKY !!!