Reakce na příspěvek
"Caute, som tu nový. Chcem sa spýtat...chodí niekto na hríby aj v okolií Stráni- Květná, Březová, Lopenik, Bystřice pod Lopenikem? Nechcem konkrétne…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
gogo
28. 08. 2019 - 00:00
dnes okolí Valašských Klobouk, žádná sláva,jeden červivý hřib,pár křemenáčů,kozáků , suchohřibů,máslenek. V lese docela sucho
Tintinrin
28. 08. 2019 - 00:00
Rintintin: takže vlastně na Buchlovsku není potřeba hřiby vůbec hledat, stačí jen chodit po lese a na každém kroku o ně zakopávat. To je kouzelný les.
Rintintin
28. 08. 2019 - 00:00
Tintinrin: správně, stačí pouze vybírat si ty nejkrásnější hřiby a trhat a trhat. Dnes jsme byli s kárkou a opět byla plná chutných hříbečků.