Reakce na příspěvek
"Rusava už je hodně bez vody, vysoký smíšený suché a červivé, v nízkým jehličí je to lepší, kde se drží voda to bude dobrý ještě pár dnů. Ale začínají…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
gogo
28. 08. 2019 - 00:00
dnes okolí Valašských Klobouk, žádná sláva,jeden červivý hřib,pár křemenáčů,kozáků , suchohřibů,máslenek. V lese docela sucho
Tintinrin
28. 08. 2019 - 00:00
Rintintin: takže vlastně na Buchlovsku není potřeba hřiby vůbec hledat, stačí jen chodit po lese a na každém kroku o ně zakopávat. To je kouzelný les.
Rintintin
28. 08. 2019 - 00:00
Tintinrin: správně, stačí pouze vybírat si ty nejkrásnější hřiby a trhat a trhat. Dnes jsme byli s kárkou a opět byla plná chutných hříbečků.