Reakce na příspěvek
"Dneska mezi Mladcovou a Rackovou - v lese úúúplně pusto, ani prašivky nerostou, jenom fůra lidí. Jsem zvědavá, jestli se ještě něco ukáže."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Katka
08. 08. 2025 - 21:04
Kde že je ten plný košík? Na fotce pouze necelý košíček.
Pepa
07. 08. 2025 - 21:56
Rostou úplně stejně jako každý rok Jožko.
Borino
01. 08. 2025 - 18:15
Dnes hodinka na Horní Bečvě nad Sachovou Studánkou.Začíná to.
Ruda
31. 07. 2025 - 13:26
Dobrý den, podle mě to je opravdu hřib dubový.
Milan
31. 07. 2025 - 19:41
Mám stejný názor.