Reakce na příspěvek
"Dneska mezi Mladcovou a Rackovou - v lese úúúplně pusto, ani prašivky nerostou, jenom fůra lidí. Jsem zvědavá, jestli se ještě něco ukáže."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
radýsek
28. 07. 2025 - 10:02
jak to vypadá na bečvách
Libor
27. 07. 2025 - 20:28
Ahoj Petře
Všetečná otázka. Je to focené u Mokrošů ?
Milan
26. 07. 2025 - 12:41
Salaš u Zlína. Rostou hlavně kozáci, málo holubinky a bedle.
Jarda
29. 07. 2025 - 14:48
Babky, holubinky, masáci, klouzci