Reakce na příspěvek
"Dnes opět Hostýnky.V lese bylo krásně, rostou václavky,suchohřiby, čirůvky,babky,žluťásci,holubinky,a také muchomůrky.Můj václavkový ráj byl totálně…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
13 příspěvků za posledních 7 dní
radýsek
28. 07. 2025 - 10:02
jak to vypadá na bečvách
Libor
27. 07. 2025 - 20:28
Ahoj Petře
Všetečná otázka. Je to focené u Mokrošů ?
Milan
26. 07. 2025 - 12:41
Salaš u Zlína. Rostou hlavně kozáci, málo holubinky a bedle.
Jarda
29. 07. 2025 - 14:48
Babky, holubinky, masáci, klouzci
Pavlata
26. 07. 2025 - 12:17
Dobrý den, jak to vypadá s houbami ve Velkých Karlovicích?