Reakce na příspěvek
"Dnes opět Hostýnky.V lese bylo krásně, rostou václavky,suchohřiby, čirůvky,babky,žluťásci,holubinky,a také muchomůrky.Můj václavkový ráj byl totálně…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
13 příspěvků za posledních 7 dní
Jardaj
21. 06. 2025 - 01:59
jano - s malým j.Nevím co Tě štve,že sedíš doma a nic jsi nenašla?Je tu blok o houbách,tak se ukájím na houbách a ne na janě.Děláš Janám ostudu,protože Jana z Halenkova je solidní hřibařka.
Dada
20. 06. 2025 - 21:00
Cože si tam nechal Jardaji? Semeno? Tak ty už nikdo sbírat nebude:))
Jardaj
21. 06. 2025 - 01:37
Dado - srandičky.