Reakce na příspěvek
"Dneska mezi Mladcovou a Rackovou - v lese úúúplně pusto, ani prašivky nerostou, jenom fůra lidí. Jsem zvědavá, jestli se ještě něco ukáže."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Rezzba
13. 06. 2025 - 17:18
Už? Těším se.
Jarmila
08. 06. 2025 - 10:32
Mám,ale nejdou mi sem dát...Jinak.. mladí kovari, dvě babky a dva klouzci.Ponecháno na místě, ať se nám pomnoží...