Reakce na příspěvek
"Zdravím všechny hřibaříky a hlásím situaci ve Zlíně k dnešku : probudily se bedly , 3 kluzáci :-) , ale o hřibovitých se mi pouze zdá ... Každopádně…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Rezzba
13. 06. 2025 - 17:18
Už? Těším se.