Reakce na příspěvek
"Je zajímavé, že z lokalit kde rostou pravé hřiby nikdo příspěvek nedá... jistě tam houbaři nechtějí ještě větší nával, než je. V lokalitě Chřibů…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Rezzba
13. 06. 2025 - 17:18
Už? Těším se.