Reakce na příspěvek
"Včera Horní Bečva za dvě hoďky (v poledne) procházkou tři koše. Většinou praváky."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Rezzba
13. 06. 2025 - 17:18
Už? Těším se.
Jarmila
08. 06. 2025 - 10:32
Mám,ale nejdou mi sem dát...Jinak.. mladí kovari, dvě babky a dva klouzci.Ponecháno na místě, ať se nám pomnoží...