Reakce na příspěvek
"Krásné ráno přeji.
Neprodává někdo sušené houby? Ráda přijedu a odkoupím. Klidně i větší množství. "
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
8 příspěvků za posledních 7 dní
Miroslav
17. 10. 2024 - 10:32
Hřib přívěskaty.
JS
17. 10. 2024 - 12:15
Strakoš
Jindřich L
20. 10. 2024 - 22:15
Také bych řekl, že je to strakoš.
Lubas
18. 10. 2024 - 21:55
Skokana udělejte na bílém víně, ale tu muchomůrku červenou raději nejezte! ;-)
ابتب ميتي
13. 10. 2024 - 19:32
Wow!!🤩