Reakce na příspěvek
"Dnes opět Hostýnky.V lese bylo krásně, rostou václavky,suchohřiby, čirůvky,babky,žluťásci,holubinky,a také muchomůrky.Můj václavkový ráj byl totálně…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
AlešD
12. 10. 2024 - 10:03
... a hlavně úplně bez červů. Vyhodili jsme snad 3 kousky a to ještě byl žampión nebo babka.
Vik
11. 10. 2024 - 17:05
Nic
Lukas
10. 10. 2024 - 16:15
Jojo to same Luzna at zijou Vsetinske lesy!!
Jura
10. 10. 2024 - 08:53
Kde v okolí Holešova sbírat hříbky?
Kuba
10. 10. 2024 - 08:54
Bystřice pod Lopeníkem je dobrá
Radecek
09. 10. 2024 - 16:49
Hostynky