Reakce na příspěvek
"Dnes opět Hostýnky.V lese bylo krásně, rostou václavky,suchohřiby, čirůvky,babky,žluťásci,holubinky,a také muchomůrky.Můj václavkový ráj byl totálně…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Radecek
28. 09. 2024 - 20:49
Doufám že se vám to líbí?
Roman
29. 09. 2024 - 08:02
Nebylo by zlé napsat,kde se nachází.Jestli to není teda tajemství.
Radecek
29. 09. 2024 - 19:44
Tak to by bylo hodně zlé. ☝️