Reakce na příspěvek
"Ahoj, v tomto období můžete sbírat penízovku sametonohou, hlívu ústřičnou, březovník obecný a samozřejmě také Jidášovo ucho. Pár fotek z tohoto týdne…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
13 příspěvků za posledních 7 dní
Petr Zlín
26. 11. 2025 - 15:01
Dnešní úlovek. Rostou, rostou. :-) Takže košíky a směle vyrazit.
AMATA
20. 11. 2025 - 12:29
Paráda!!!
Anna
11. 11. 2025 - 09:36
Taky mne to zlobilo....
Mirek
10. 11. 2025 - 17:23
Ahoj
Mirk
10. 11. 2025 - 17:16
Ahoj. Dnešní procházka hostýnky.
Radecek
10. 11. 2025 - 06:28
Včerejší procházka lesem-Rusava