Reakce na příspěvek
"Zubře trošku ti musím oponovat ,já jsem ještě začátkem minulého týdně okolí Tesáku jsem nosil docela slušné úlovky (podívej se na OL kraj) ale…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
14 příspěvků za posledních 7 dní
Petr Zlín
26. 11. 2025 - 15:01
Dnešní úlovek. Rostou, rostou. :-) Takže košíky a směle vyrazit.
AMATA
20. 11. 2025 - 12:29
Paráda!!!
Anna
11. 11. 2025 - 09:36
Taky mne to zlobilo....
Mirek
10. 11. 2025 - 17:23
Ahoj
Mirk
10. 11. 2025 - 17:16
Ahoj. Dnešní procházka hostýnky.
Radecek
10. 11. 2025 - 06:28
Včerejší procházka lesem-Rusava