Reakce na příspěvek
"Máte pravdu,že je to bída.Včera cestou na Lysou horu na kole vůbec nic,ani žádné psince,jen fůra malých borůvek.Jedna pěší turistka měla 3 suchohřiby…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
8 příspěvků za posledních 7 dní
Kristián
18. 04. 2026 - 11:48
Václave, ano je to smrž.
Kristián
18. 04. 2026 - 12:05
Teda myslím.
Milan
28. 04. 2026 - 14:02
Ano.
Petr Zlín
26. 11. 2025 - 15:01
Dnešní úlovek. Rostou, rostou. :-) Takže košíky a směle vyrazit.
AMATA
20. 11. 2025 - 12:29
Paráda!!!
Anna
11. 11. 2025 - 09:36
Taky mne to zlobilo....
Mirek
10. 11. 2025 - 17:23
Ahoj
Mirk
10. 11. 2025 - 17:16
Ahoj. Dnešní procházka hostýnky.