Reakce na příspěvek
"Dnes opět Hostýnky.V lese bylo krásně, rostou václavky,suchohřiby, čirůvky,babky,žluťásci,holubinky,a také muchomůrky.Můj václavkový ráj byl totálně…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Hsparana
27. 09. 2024 - 10:03
Včera po páté večer, ani ne hodinu v lese, nádhera
zemankova
27. 09. 2024 - 08:58
nemam more
Milan
26. 09. 2024 - 17:56
I nad Březnicí, vyjma bedel relativně hodně klouzků.