Reakce na příspěvek
"Dneska mezi Mladcovou a Rackovou - v lese úúúplně pusto, ani prašivky nerostou, jenom fůra lidí. Jsem zvědavá, jestli se ještě něco ukáže."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
13 příspěvků za posledních 7 dní
DxD
01. 11. 2025 - 12:11
Eikk😄
Dx
01. 11. 2025 - 12:10
Ei
Milan
31. 10. 2025 - 14:48
Začaly růst václavky. Zlín , Salaš
Lubas
22. 10. 2025 - 00:08
Nic proti Ludmilo, ale ty hřiby na fotce vypadají poněkud přemrzle. :-/
Ludmila
22. 10. 2025 - 09:14
Ne ne. Je to hřib žlutomasý. Ony mají plstnatý klobouk a na fotce to může působit jako premrzle.
Lubas
23. 10. 2025 - 00:00
A joo, jsou to lidově řečeno babky, většinou bývají červivé, ale třeba jste měla štěstí. ;-)