Reakce na příspěvek
"Jablůnka - poslední letošní hřibové zpravodajství.Už je sucho,všude listí a mražák plný.Necháme to už na jaro.
Dnes pár hřibů,3 sináci,ze 6 sucháčů,3…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Radecek
10. 11. 2025 - 06:28
Včerejší procházka lesem-Rusava
DxD
01. 11. 2025 - 12:11
Eikk😄
Dx
01. 11. 2025 - 12:10
Ei
Milan
31. 10. 2025 - 14:48
Začaly růst václavky. Zlín , Salaš