Reakce na příspěvek
"Krásné ráno přeji.
Neprodává někdo sušené houby? Ráda přijedu a odkoupím. Klidně i větší množství. "
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
6 příspěvků za posledních 7 dní
Rezzba
16. 06. 2024 - 18:38
Už se těším. Snad tam zítra něco najdu.