Reakce na příspěvek
"Dnes 2 hodiny v lese na Držkové a vůbec nic neroste,prostě nic."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Rezzba
16. 06. 2024 - 18:38
Už se těším. Snad tam zítra něco najdu.
Jit
13. 06. 2024 - 15:14
Zdounky - moc slimáků, moc komárů a jen 3 holubinky. Bída.